FZ Kádrový profil Diskografie Fotografie Asteroid Odkazy, omluvy, poděkování


     Všechny fotografie použité na těchto stránkách jsou ukradeny z webu nebo naskenovány z knihy Frank Zappa jeho vlastními slovy. Z téže knihy pochází i většina faktů mnou přepsaných do kádrového profilu Franka Zappy. Nezanedbatelnou část jsem si ovšem musel vymyslet. (Čtete-li tyto věty právě Vy, pane Dorůžko, kterému v roce 1993 vyšla v nakladetelství Paseka kniha Šuplík plný Zappy, měl byste vědět, že právě Vaši publikaci již roky marně sháním. Máte-li snad doma několik přebytečných, rád bych jednu z nich za mírný obolus odkoupil).  Obrázky obalů desek jsou zcizeny z CD Son Of Cheep Thrills, stejně jako FZ na pozadí a seznamy hudebníků k deskám, jež doposud nevlastním. Mapka polohy asteroidu Zappafrank je z oficiálních stránek rodiny - www.zappa.com. Samotná fotografie pak z dílny Jana Škramlíka. Všem poškozeným se omlouvám.


     Stránky jsou (viditelně) vytvořeny amatérem a v HTML nevzdělaným diletantem. Autor se však jen snažil vyplnit díru na českém internetu, kde podstatnější zmínka o Franku Zappovi chybí. Ve všech civilizovaných zemích světa existují desítky více či méně kvalitních stránek od věrných fanoušků i erudovaných hudebních publicistů. U nás prd! Autor by byl velice rád, kdyby se některý z odborníků ujal této myšlenky a hodnotné internetové stránky v českém jazyce zhotovil sám.

skramlik@seznam.cz


Poděkování: mně, mamince, bratrovi, Jitce, p. Hadaričovi za údržbu počítače, p. Shánělovi za dobré slovo, pivo a cigarety, p. Tichému a p. Filipovi také za pivo a cigarety, p. Štochlovi za Zappu a bundu, p. Málkovi za L-159 a Ledečka, sl. Čechové za informace o novinkách na trhu s nootropiky a nootropika samotná, restauraci Na Květnici za to, že má otevřeno do půlnoci, přilehlému kiosku za to, že má otevřeno do tří, Batalionu za to, že má otevřeno pořád, VKCH a MKCH za to, že jsou, Šerylce a Sedmé z devíti (ty už vědí za co), Keithu Richardsovi za to, že ještě nezemřel, Vladimíru Železnému za to, že snad již brzy zemře, pí. Veselé za pochopení, Vladimíru Růžičkovi za skvělé výsledky HC Slavia Praha v Extralize, Romanu Čechmánkovi, Ladislavu Blažkovi a Romanu Málkovi jen tak, Rudolfu Suchánkovi za největší hlavu na našich extraligových stadionech, ČRo 1 Radiožurnálu za pořad S mikrofonem za hokejem, týdeníku Reflex za to, že už se nedá číst a šetří mi 20 korun týdně, p. Peerovi za to, že mě vozí na naše futsalové zápasy ... a v neposlední řadě i Franku Zappovi.www.zappa.com  Oficiální stránky
www,rykodisc.com/  Katalog firmy Rykodisc - vydavatele FZ
starling.rinet.ru/music/frank.htm   Podrobné rozbory jednotlivých desek, ovšem v anglickém jazyce
rock.kgb.cz  Rock (od A do Z) - jediný souvislejší text o FZ na českém internetu
zappa.wz.cz  Zappa Club v Moravské Třebové. Nikdy jsem tam nebyl, ale název podniku je sám o sobě velice sympatický
www.zappa.cz  Jsem zvědav, jestli začnou něco dělat, když už koupili doménu...

cde.ecn.cz/detri   Dálnice D3
www.volny.cz/futsalzizkov   Stránky futsalového klubu FK Viktoria Žižkov
www.hc-slavia.cz   Oficiální stránky HC Slavia Praha
drak.radio.cz/~doctor/editor.html   Poděkování patří i p. Luboši Horáčkovi za jeho příjemný editor


FZ Kádrový profil Diskografie Fotografie Asteroid Odkazy, omluvy, poděkování